Sponzoři projektu

Tento projekt by nemohl fungovat bez podpory našich sponzorů. Tohle jsou oni. Tímto vám děkujeme!

Hlavními sponzory projektu jsou:

Sponzor projektu - Alza

Jsme internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a od roku 2014 také v dalších zemích Evropské unie. Patří k největším tuzemským on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a silné zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Provozuje i stejnojmennou síť kamenných poboček.

Webová stránka: alza.cz

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací. Nejvýznamnějším dárcem nadace je ČEZ, a. s. a další společnosti Skupiny ČEZ. Nadace nám darovala 100 000 Kč

Webová stránka: nadacecez.cz

Unicorn Red Monster
Unicorn vzdělávání 4.0.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy.

Jsme však zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi. V internetové službě Plus4U si každý z nás vytvoří svůj digitální prostor a propojí se s digitálními prostory těch ostatních – jednotlivců i podniků a organizací. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků. 

Jednou z priorit Unicornu je vzdělávat lidi a také společnost. Naší ambicí je podporovat digitální vzdělávání od základních škol až po univerzity včetně systémů celoživotního vzdělání. Proto jsme vytvořili sadu digitálních kurzů pro žáky a studenty Red Monster. 
Online kurzy Red Monster vysvětlí a pomohou pochopit a procvičit (nejen) školní učivo.
Lekce plné otázek a vysvětlujících odpovědí s obrázky udrží pozornost a motivaci žáků a studentů. Studovat mohou děti kdykoliv, odkudkoliv, vlastním tempem, třeba jen 10 minut denně.

Webová stránka: unicorn.com

Protože se jako K&L Rock pohybujeme ve světě investic, dobře víme, jak důležité je finanční gramotnost rozvíjet,“ popisuje spoluzakladatel investiční skupiny K&L Rock Jan Lobo důvody, jež vedou K&L Rock k dlouhodobé finanční podpoře souboru Ty-já-tr.

Webová stránka: klrock.cz

Dalšími sponzory projektu jsou:

Caflou je all-in-one firemní systém s nejlepším poměrem cena – výkon na trhu, který vám pomůže efektivně řídit celou firmu a její finance. Umožní vám sledovat cash flow i předvídat jeho budoucí vývoj. Zbavíte se rutinní práce, snížíte chybovost, zlepšíte týmovou spolupráci a zvýšíte výkon firmy. Vše na jednom místě. Odkudkoli a za dostupnou cenu.

Webová stránka: caflou.cz

Fullservisová reklamní agentura Typograf buduje od roku 2002 dlouhodobá a spolehlivá partnerství se svými klienty. Zkušenosti členů našeho týmů ale sahají mnohem hlouběji do minulosti. Proto se nám daří rychle nacházet dobrá řešení i pro zadání, která jsou náročná na technologické postupy nebo na originalitu kreativních nápadů na pomezí umělecké a komerční tvorby. Díky osobnímu přístupu vznikají nová přátelství, kterých si velmi vážíme a dodávají nám energii pro naši kreativní práci.

Webová stránka: typograf.cz

Nadace AGROFERT sleduje potřeby v České republice ve vybraných oblastech a snaží se pomáhat přesně tam, kde je to třeba. Nadace svou činnost realizuje převážně formou finančního příspěvku. Nadace přispívá především nekomerčním právnickým osobám na rozvoj jejich aktivit a na zlepšení jejich materiálně-technického vybavení a podmínek činnosti.

Webová stránka: nadace-agrofert.cz

Co děláme? Žijeme CRM. Neustále jej zlepšujeme. Vše směřujeme k jedinému cíli: abyste RAYNET CRM milovali stejně, jako ho milujeme my. Jak to děláme? Každý rok rosteme o 31 %. V roce 2022 jsme do CRM přidali přes 160 vylepšení. V Česku jsme jedničky a další zářezy se nám daří i na zbytku planety.

Webová stránka: raynet.cz

Chcete se stát sponzorem projektu?

+(420) 778 424 347

projekt@financnikoreny.cz

Přesunout se na začátek