Naši partneři

Naše organizace disponuje silnou sítí partnerů a spolupracovníků, kteří mohou přispět svými odbornými znalostmi a zkušenostmi.

ČNB logo

Návštěvnické centrum ČNB se svými třemi expozicemi v Praze a v Brně nabízí návštěvníkům unikátní pohled do světa peněz i jejich historie a srozumitelně
vysvětluje problematiku centrálního bankovnictví. Návštěvnické centrum je hlavním nástrojem finančního vzdělávání České národní banky. V rámci projektu
Finanční kořeny navštívili žáci a studenti obě pražské expozice NC ČNB.

Webová stránka: www.nc.cnb.cz

Soutěž finanční gramotnosti je napojena na úspěšný celosvětový projekt Global Money Week  Světový týden vzdělávání o penězích a finanční gramotnosti zaměřený na děti a mládež. Projekt je na mezinárodní úrovni organizován již od roku 2012 a v ČR od roku 2017. 

Webová stránka: financnigramotnost.cz

Caflou je all-in-one firemní systém s nejlepším poměrem cena – výkon na trhu, který vám pomůže efektivně řídit celou firmu a její finance. Umožní vám sledovat cash flow i předvídat jeho budoucí vývoj. Zbavíte se rutinní práce, snížíte chybovost, zlepšíte týmovou spolupráci a zvýšíte výkon firmy. Vše na jednom místě. Odkudkoli a za dostupnou cenu.

Webová stránka: caflou.cz

Co děláme? Žijeme CRM. Neustále jej zlepšujeme. Vše směřujeme k jedinému cíli: abyste RAYNET CRM milovali stejně, jako ho milujeme my. Jak to děláme? Každý rok rosteme o 31 %. V roce 2022 jsme do CRM přidali přes 160 vylepšení. V Česku jsme jedničky a další zářezy se nám daří i na zbytku planety.

Webová stránka: raynet.cz

Fullservisová reklamní agentura Typograf buduje od roku 2002 dlouhodobá a spolehlivá partnerství se svými klienty. Zkušenosti členů našeho týmů ale sahají mnohem hlouběji do minulosti. Proto se nám daří rychle nacházet dobrá řešení i pro zadání, která jsou náročná na technologické postupy nebo na originalitu kreativních nápadů na pomezí umělecké a komerční tvorby. Díky osobnímu přístupu vznikají nová přátelství, kterých si velmi vážíme a dodávají nám energii pro naši kreativní práci.

Webová stránka: typograf.cz

Od roku 2019 firma pomáhá klientům (napříč obory) se strategickým řízením marketingových aktivit. Neziskové organizace patří mezi běžnou cílovku firmy, jelikož marketing potřebují často nejvíce, ale mají problém s jeho financováním, proto jim s tím firma chce pomoci.

Webová stránka: development4project.cz

Chcete se stát partnerem projektu?

+(420) 778 424 347

projekt@financnikoreny.cz

Přesunout se na začátek