Podporovatelé vize

Tento projekt by nemohl fungovat bez pomoci našich podporovatelů. Tohle jsou oni. Tímto vám děkujeme!

Náš projekt nabízí několik možností podpory, ať už projektu jako celku nebo jen konkrétních programů.

Pro podrobnosti prosím přejděte na tuto stránku.

Hlavními podporovateli projektu nyní jsou:

Sponzor projektu - Alza

Jsme internetový obchod působící v České republice, na Slovensku a od roku 2014 také v dalších zemích Evropské unie. Patří k největším tuzemským on-line obchodníkům se spotřební elektronikou a silné zastoupení má také v segmentech hračky, sport, hobby, media a zábava, parfémy, hodinky a drogerie. Provozuje i stejnojmennou síť kamenných poboček.

Webová stránka: alza.cz

Nadace ČEZ vznikla v roce 2002 jako jedna z prvních firemních nadací. Nejvýznamnějším dárcem nadace je ČEZ, a. s. a další společnosti Skupiny ČEZ. Nadace nám darovala 100 000 Kč

Webová stránka: nadacecez.cz

Unicorn Red Monster
Unicorn vzdělávání 4.0.

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu přinášenou našim zákazníkům. Působíme na trhu již od roku 1990 a za tu dobu jsme vytvořili řadu špičkových a rozsáhlých řešení, která jsou rozšířena a užívána mezi těmi nejvýznamnějšími podniky z různých odvětví. Máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy. Našimi zákazníky jsou přední a největší firmy.

Jsme však zároveň provozovateli internetové služby Plus4U, ve které nabízíme široké portfolio služeb založených na robustních softwarových řešeních pro malé a střední podniky a hlavně pro lidi. V internetové službě Plus4U si každý z nás vytvoří svůj digitální prostor a propojí se s digitálními prostory těch ostatních – jednotlivců i podniků a organizací. Disponujeme detailními znalostmi z celého spektra podnikatelských odvětví. Rozumíme principům jejich fungování, ale i specifickým potřebám svých zákazníků. 

Jednou z priorit Unicornu je vzdělávat lidi a také společnost. Naší ambicí je podporovat digitální vzdělávání od základních škol až po univerzity včetně systémů celoživotního vzdělání. Proto jsme vytvořili sadu digitálních kurzů pro žáky a studenty Red Monster. 
Online kurzy Red Monster vysvětlí a pomohou pochopit a procvičit (nejen) školní učivo.
Lekce plné otázek a vysvětlujících odpovědí s obrázky udrží pozornost a motivaci žáků a studentů. Studovat mohou děti kdykoliv, odkudkoliv, vlastním tempem, třeba jen 10 minut denně.

Webová stránka: unicorn.com

Protože se jako K&L Rock pohybujeme ve světě investic, dobře víme, jak důležité je finanční gramotnost rozvíjet,“ popisuje spoluzakladatel investiční skupiny K&L Rock Jan Lobo důvody, jež vedou K&L Rock k dlouhodobé finanční podpoře souboru Ty-já-tr.

Webová stránka: klrock.cz

Nadace AGROFERT sleduje potřeby v České republice ve vybraných oblastech a snaží se pomáhat přesně tam, kde je to třeba. Nadace svou činnost realizuje převážně formou finančního příspěvku. Nadace přispívá především nekomerčním právnickým osobám na rozvoj jejich aktivit a na zlepšení jejich materiálně-technického vybavení a podmínek činnosti.

Webová stránka: nadace-agrofert.cz

Chcete se stát podporovatelem projektu?

+(420) 778 424 347

projekt@financnikoreny.cz

Přesunout se na začátek